Realizace zahrad Realizace zahrad 

Realizace zahrad

 

realizace zahrad

 

realizace zahrad

 

Soukromé zahrady:
V oblasti soukromých zahrad se specializujeme na zahrady, ve kterých jsou minimalizovány nároky na následnou údržbu. To zajišujeme zejména použitím vhodných rostlin a realizací výsadeb za použití geotextilie zabraňující prorústání plevele s následným mulčováním, především kúrou, ale i jiným materiálem.

Zahradní jezírka:
Firma má bohaté zkušenosti se začleňováním vodních prvkú v zahradách. Jezírka realizujeme za využití folií.
Specializujeme se na jezírka vhodná i ke koupání

Travní plochy:
Pro nejnáročnější zákazníky provádíme pokládku travních kobercú té nejvyšší kvality. Pro sezónu 2008 připravujeme travní koberce vlastní výroby, tyto koberce zakládáme v současnosti na ploše cca 1ha.

Projektová dokumentace:
Zajišujeme projekty výsadeb. Pokud je podepsána smlouva o provedení díla, tyto projekty jsou zajišovány zdarma. V opačném případě si účtujeme cca 1500Kč za 100m čtverečných zahrady.

Garance kvality:
Kvalita provedené práce je garantována majitelem firmy, který má bohaté zkušenosti se zakládáním zahrad nejen v ČR, ale i v Norsku a ve Spojených Státech.
Poskytujeme záruku na námi vysazený rostlinný materiál 1 rok od výsadby.

Veřejná zeleň:
Dále provádíme zakládání veřejné zeleně a zeleně kolem sídel firem. Tak jako v případě soukromých zahrad se i zde snažíme o zachování co nejvyšší kvality provedeného díla.


Realizace zahrad:

realizace,zahrad,realizace zahrad
realizace zahrad

 


realizace zahrad

     
Úvod-realizace zahrad - Realizace zahrad - Závlahové systémy - Projekty zahrad - Ceník - Fotogalerie - Travní koberce - Odkazy
Internetový Katalog katalog stránek Zaèátek.cz Specialista na:
Realizace zahrad

Acacia.cz